Jaarkalender Senioren Zukertort Amstelveen 2019 - 2020
week maandag-donderdag vrijdag zaterdag zondag
26 aug
-1 sept
30
Interne Fischer-Random-avond
31 1
2-8
sept
6
Ledenvergadering
7 8
9-15
sept
13
Interne ronde 1
14 15
16-22
sept
20
Interne ronde 2
21 22
23-29
sep
27
Trainingsavond
voor Rating < 1800
28 KNSB
Wageningen - A1
VAS - A2
29
30 sep
-6 okt
4
Interne ronde 3
Z2 - VAS 3
5 6
7-13
okt
donderdag 10 okt
Oosten Toren - Z1
11
Interne ronde 4
12
Wereldschaakdag
13
14-20
okt
18
Interne ronde 5
Extra ALV speellokatie
19 20
21-27
okt
25
Geen clubavond (senioren)
26
Eijgenbroodtoernooi
(Caissa)
27
Eijgenbroodtoernooi
(Caissa)
28 okt
-3 nov
dinsdag 29
Caissa 4 - Z2
1
Z1 - Caissa 2
Trainingsavond
voor Rating < 1800
2 KNSB
A1 - Philidor 1847
A2 - Philidor Leiden
3
4-10
nov
8
Interne ronde 6
9 10
11-17
nov
maandag 11 nov
Boven IJ 1 - Z1
15
Interne ronde 7
16 17
25e Kees Besselink
1.c4 toernooi
18-24
nov
22
Trainingsavond
voor Rating < 1800
en voor Rating > 1800
23 KNSB (met maaltijd)
A1 - Kennemer Combinatie 2
A2 - Rijswijk
24
25 nov
-1 dec
29
Interne ronde 8
30 1
2-8
dec
6
Z1 - VAS 1
Z2 - Fischer Z1
7
Open Kampioenschap Weesp
8
9-15
dec
13
Interne ronde 9
14 KNSB
Paul Keres - A1
HWP Sas van Gent 2 - A2
15
16-22
dec
20
Rapid / Simoniscup
(Ronde 1 t/m 3)
Afscheid van het EGCC
21
Verhuizing naar De Meent
22
23-29
dec
wo 25 en do 26
Kerstmis
27
Geen clubavond
28 29
Vanaf 2020 speelt Zukertort in De Meent, Orion 3
30 dec
-5 jan
woensdag 1 januari
Nieuwjaarsdag
3
Geen clubavond
4 5
6-12
jan
10
Rapid / Simoniscup
(Ronde 4 t/m 7)
11
Tata Steel
Chess
12
Tata Steel
Chess
13-19
jan
Tata Steel
Chess
17
Interne ronde 10
18
Tata Steel
Chess
19
Tata Steel
Chess
20-26
jan
Tata Steel
Chess
24
Interne ronde 11
25
Tata Steel
Chess
26
Tata Steel
Chess
27 jan
-2 feb
31
Z2 - Volewijckers 1
1 KNSB ('t Open Hof)
A1 - SG Max Euwe
A2 - SOPSWEPS '29
A3 - Spijkenisse 3
2
3-9
feb
7
Geen clubavond
8 9
10-16
feb
donderdag 13 feb
A'dam West 1 - Z1
14
Interne ronde 12
15 16
17-23
feb
21
Interne ronde 13
22 23
24 feb
-1 mrt
28
Interne ronde 14
Chaturanga - Z2 (uit)
29 1
2-8
mrt
6
Z1 - ENPS 1
Interne ronde 15
 
7 KNSB
A1 vrije ronde
DD - A2
CSV 2 - A3
8
9-15
mrt
13
Geen clubavond
14 15
16-22
mrt
20
Geen clubavond
21 22
23-29
mrt
27
Geen clubavond
28 29
30 mrt
-5 apr
3
Geen clubavond
4 5
6-12
apr
10
Geen clubavond
11 12
Eerste
Paasdag
13-19
apr
maandag 13 apr
Tweede Paasdag
17
Geen clubavond
18 19
20-26
apr
24
Geen clubavond
25 26
27 apr
-3 mei
1
Geen clubavond
2 3
4-10
mei
8
Online snelschaaktoernooi
9 10
11-17
mei
15
Online snelschaaktoernooi
16 17
18-24
mei
donderdag 21 mei
Hemelvaartsdag
22
Online snelschaaktoernooi
23 24
25-31
mei
donderdag 28
Online Training
IM Robert Ris
29
Online snelschaaktoernooi
30 31
Eerste
Pinksterdag
1-7
jun
maandag 1 juni
Tweede Pinksterdag
donderdag 4
Online Training
IM Robert Ris
5
Online snelschaaktoernooi
6 7
8-14
jun
dinsdag 9
Tactische
Schaakquiz
donderdag 11
Online Training
IM Robert Ris
12
Online snelschaaktoernooi
13 14
15-21
jun
19
Online snelschaaktoernooi
20 21